Kontakt oss

Holmenkollen Skifestival AS

E-post

Vi svarer på mail innen 48 timer.

post@skifestival.no

Telefon

(+47)  401 70 800

Besøk vårt kontor

Holmenkollveien 140
Arrangementshuset, Inngang M
0791 Oslo

Se på kart

"*" indicates required fields

Samtykke*

Andreas Fløtra

Koordinator VIP Kollen

andreas@skifestival.no

Anne-Birgitte Svae-Kvifte

Sponsor- og markedsansvarlig

anne-birgitte@skifestival.no

Jonas Islann Fremstad

Markedskoordinator og frivilligansvarlig

jonas@skifestival.no

Kristine Skeie

Prosjektleder IBU World Cup Skiskyting og kommunikasjonsansvarlig

kristine@skifestival.no

Marie Stenersen

Prosjektleder arena & festival

marie@skifestival.no

Stefan Marx

Daglig leder

stefan@skifestival.no

Wenche Berger

Prosjektleder FIS World Cup Nordisk

wenche@skifestival.no

Vibecke Brun

Billettansvarlig

vibecke@skifestival.no

Torbjørn Årsland

Mediakontakt

tobben@npg.no